Формування ціни на рекланий виріб

Ціна вивіски

Ціна варіюється через складні комбінації матеріалів та кількість розробок дизайнера, складність реалізаціїї проекту та ще через безліч факторів, які ви можете тільки уявити. «Конто» РМ рекомендує слідувати наступними дев'ятьма кроками для ефективної розробки, дослідження, ціноутворення і замовлення рекламної конструкції (вивіски, об’ємних букв, стелли тощо):

1. УЗГОДЖЕННЯ МІСЦЯ РОЗТАШУВАННЯ.

Якщо питання Вашої зовнішньої реклами не було узгоджене перед підписанням договору оренди, відвідайте орендодавця, щоб з'ясувати, який тип вивіски вони рекомендують проектувати та могли б погодити для фасаду саме цієї будівлі. У більшості випадків ваш орендодавець матиме конкретні вимоги щодо розміру, типу, способу підсвітки вивіски, дозволених для установки на екстер’єрі. Цей крок дозволить Вам правильно сформувати та поставити завдання дизайнеру щодо розробки проекту (макету) Вашої майбутньої вивіски. Те саме стосується конструкцій, які розташовуватимуться на землі.

2. ДОПРОЕКТНА ПІДГОТОВКА.

Заміри фасаду, фотографування фасаду для виготовлення дизайн-проекту конструкції.

3. ДИЗАЙН.

Наші дизайнери які, враховуючи усі Ваші побажання, запропонують варіанти макетів зовнішнього вигляду майбутньої вивіски з візуалізацією (накладення макету на фото фасаду будівлі). Для продуктивної співпраці з дизайнером спробуйте якомога точніше сформулювати ваше завдання, побажання, висловити власні ідеї щодо макету. Обраний Вами дизайн-проект затверджується письмово. В разі потреби погодження рекламної конструкції чи вивіски в органах місцевої влади ми подаємо затведжений Вами ескіз на поперднє узгодження в компетентний орган.

4. ВИБІР МАТЕРІАЛУ.

Вибір матеріалу з якого виготовлятиметься вивіска (конструкція). Враховуючи Ваші побажання та наші рекомендації, використовуючи зразки обираємо матеріали, які використовуватимуться для виготовлення вашої майбутньої вивіски (об’ємних букв, стелли тощо).

5. КОШТОРИС.

Формування кошторису на виготовлення рекламної конструкції. Якщо ціна перевищує Ваш бюджет, то на цьому етапі можна попрацювати над здешевленням виробу, варіюючи розміри, обираючи інший(дешевший) тип матеріалу, підсвітки, тощо. Звичайно на підприємстві діє і гнучка система знижок, можливість оплатити суму замовлення кількома частинами на протязі певного обумовленого періоду тощо.

6. ПОГОДЖЕННЯ В ОРГАНАХ САМОВРЯДУВАННЯ.

Погодження в органах місцевої влади. Погодження може зайняти деякий час в залежності від умов та місця розташування Вашої вивіски. Ми повідомимо Вам, коли затверджений дозвіл буде отримано. Після цього можна переходити до наступного кроку.

7. ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ.

Складання договору про співпрацю. Договір обовязково містить інформацію про затверджені: зовнішній вигляд, ціну, матеріли та термін виготовлення рекламної конструкції.

8. МОНТАЖ.

Доставка / Установка. Залежно від типу конструкції, термін виробництва займає близько 14 робочих днів (точний термін виготовлення буде узгодженний при підписанні договору про співпрацю). Монтаж конструкції також залежить від сприятливих погодніх умов, якщо такі впливатимуть на якісне виконнання монтажу.

9. ОБСЛУГОВУВАННЯ ГОТОВОГО ВИРОБУ.

Післягарантійне обслуговування рекламної конструкції, залежно від типу, потребуватиметься зазвичай через 2-3 і більше роки після закінчення гарантії на виріб, яке безумовно буде нами надано. Гарнтіійний термін на обслуговування рекламних конструкцій триває 1 рік, крім форс-мажорних обставин.