Візитка, брошура, буклет ...

 • Візитка

  мокап візитки

  Візитівка (візитна картка, business card) — традиційний носій контактної інформації про людину чи компанію. Виготовляємо будь-які типи візиток. Переважно поділяють на 3 умовні типи візиток:

  • Особиста візитка

   Використовують при неформальному спілкуванні. Обов`язково містить Ім`я та Прізвище власника. Решта контактна інформація додається за бажанням. Такі візитки можуть мати довільний дизайн.

  • Ділова візитка

   Ввикористовуються в бізнесі, на офіційних зустрічах та переговорах, для надання контактної інформації своїм майбутнім клієнтам. На них обов'язково вказуються ім'я, прізвище, посада, а також назва компанії та вид її діяльності. В оформленні таких візиток використовується фірмовий стиль компанії, логотип та інша атрибутика. Такі візитки зазвичай мають строгий дизайн. Ділова візитна картка без адреси також не відповідає нормам етикету.

  • Корпоративна візитка

   Як правило, не містить конкретної інформації про особу, а містить вичерпну інформацію про компанію чи установу: сфера діяльності, послуги, адерса, графік роботи та інше. Такий тип має строгий корпоративний стиль і служить в основному для реклами. Найчастіше використовують на виставках.

 • Брошура

  Брошура - видання яке містить понад 4 сторінки. Зазвичай має мягку обкладинку. Пропунуємо виготовлення брошур будь-яких форматів та різні типи зшиття: скріпка, нитка... на різних типах паперу. Також виготовляємо брошури з інфографікою (провідники, схеми...) Найчастіше брошури використовуються в рекламних та освтніх цілях.

  Приклад Брошури
 • Буклет

  приклад буклетів

  Буклет - це видання у вигляді одного аркуша, яке складено у два чи більше шарів. Також бувають буклети нестандартних форматів

  Суть буклетів полягає в тому, щоб помістити вичерпну інформацію на малій площі.Інформація в буклеті може бути як просвітницького, так і рекламного характеру. Яскравість і барвистість для буклету є обов'язковою умовою, адже він повинен привернути до себе увагу і викликати зацікавленість. Наші дизайнери завжди готові допомогти в цьому.

  На буклетах часто друкують інформацію про різні акції, визначні події, нові товари, та багато іншого, що може зацікавити людину. Часто для буклетів використовують спеціальні стійки, щоб людина могла без перешкод дізнатись про акцію чи подію.

 • Меню

  Розобка та друк усіх типів меню. Односторінкові та багатосторінкові, будь-якого формату.

  Приклад дизайну меню
 • Флаєри

  Приклпди флаєрів

  Розробка та друк рекламних, інформаційних флаєрів різних форматів.

 • Дизайнерські послуги

  Пропунуємо дизайнерські послуги по створенню різної рекламної продукції: флаєрів, брошур, візиток та багато інших. Також ви можете замовити дизайн чи редизайн для вашого сайту.

  Виготовлення дизайнів
 • Інше

  Також ви можете замовити інші види продукції.