Рекламна Майстерня "Конто"

Рекламна Майстерня "Конто" займається проектуванням, виробництвом, монтажем, ремонтом і технічним обслуговуванням конструкцій зовнішньої та внутрішньої реклами по всій території України. У сфері виготовлення візуальної реклами ми з 2004 року.

Наші роботи: зовнішня реклама, внутрішня реклама, різноманітні рекламні вивіски та рекламні конструкції - можна побачити в офісах міжнародних компаній, торгових та спортивних центрах, готелях, ресторанах, банках, на офісних будівлях, промислових об'єктах, автозаправних станціях, авто та мото салонах, магазинах, салонах краси, на офісах нотаріусів, страхових, медичних компаній, агентств нерухомості, туристичних, відпочинкових, санаторних, культурних закладах, заводах і головних вулицях по всій Львівській області та частково Україні.

Візуальна реклама може бути внутрішня/зовнішня, світлові/несвітлові вивіски, об’ємні букви, вказівники, оформлений транспорт, стелли, бігборди, банери, дахові конструкції, торгове обладнання, поліграфічна продукція, меблі і т.д.

Ми здатні управляти робочим процесом для наших клієнтів, від початку до кінця, починаючи з рекламних ескіз-проектів зразків матеріалів, консультації специфікації і бюджету витрат, за допомогою креслень і додатків планування на виробництві та установці. Пізніше ми будемо проводити систематичний ремонт і технічне обслуговування рекламних конструкцій та виробів візуальної реклами протягом терміну експлуатації.

Наш намір - дати нашим клієнтам найкращі поради відносно грамотного підходу до виготовлення зовнішньої реклами, внутрішньої реклами, меблевого і торгівельного оформлення, які будуть працювати краще для бізнесу, допоможемо економно підійти до бюджету. Ми вважаємо, що такий підхід призводить до ефективних результатів і задоволених клієнтів.

Якщо у вас є потреба в новій вивісці або зареєструватися на ремонт і технічне обслуговування, ми були б раді обговорити їх з Вами.

Надамо безкоштовну консультацію та підберемо ефективний тип реклами саме для Вас.