Зовнішня реклама

 • Вивіски

  Рекламна вивіска кредо банку(день)
  Виготовляємо:
  • Не світлові
  • Світлові
  • На основі композиту
  • З об`ємними буквами
  • На основі банера
  • Акрилайти
  • На деревяній основі

  Вивіски (виготовлення вивісок) — це об'ємні конструкції, розташовані на фасаді будівлі. Основне призначення вивіски - донести до людини інформацію про Вас. Ми також виготовляємо світлові вивіски і світлові короби з наступним їх погодженням, реєстрацією та монтажем. Ціна і вартість вивіски цілком залежить від розмірів, матеріалів, складнсоті розробки та складності монтажу.

  Наші дизайнери готові втілити у життя будь-яку ідею, щодо дизайну Вашої рекламної вивіскм.

  Для виготовлення вивісок ми використвоємо найсучасніші технології. Також для виготовлення ми попонуємо великий асортимент матеріалів, що дозволяє задовольнити будь-яке побажання клієнта. В якості освітлення використовуються люмінесцентні лампи або газорозрядні трубки (неон), а також світлодіодне освітлення (найбільш економічне). Ми гарантуємо якість та довговічність наших рекламних вивісок і у разі чогось завжди підемо вам на зустріч.

 • Об`ємні букви

  Об'ємні букви — дуже поширений вид зовнішньої реклами. Об'ємні букви встановлюємо на фасаді будівлі, на даху будівлі, виготовляємо з найрізноманітніших матеріалів таких як пластик, алюміній, сталь. Ви завжди можете зберегти свій корпоративний стиль, ми можем виконати замовлення буль-якої складності. Для підсвічування об'ємних букв застосовуються різні варіанти підсвічування: внутрішня, зовнішня. Це може бути люмінесцентні лампи, лампи розжарювання, світлодіодні матриці і неон.

  Простота у виготовленні, відносно невисока, в порівнянні з іншими видами зовнішньої реклами, вартість, а також можливість використання в комбінованих поєднаннях з іншими рекламними засобами — все це робить даний вид реклами одним з найбільш затребуваних на сучасному ринку.

  Найбільш поширений варіант такої реклами — використання об'ємних букв з внутрішньою неоновою або світлодіодною підсвіткою для позначення найменування компанії або магазину. Однак, в залежності від конкретних побажань замовника, об'ємні букви можна використовувати для створення виразних і візуально привабливих рекламних образів.

  Вивіска з буквами
 • Дахові конструкції

  Дахова конструкція

  Дахова конструкція - це габаритна зовнішня реклама, яка розміщується на дахах будівель. Це робить зовнішню рекламу помітною з великої відставні та виділяє будівлю з поміж інших. Ми пропонуємо різнованітні види такої конструкції, з підсвідкою(неон, лампи, світлодіоди), без підсвідки, з пластику, металу...

  Кожен проект ми починаємо з індивідуального підходу. Дахова конструкція - це один з найбільших за розмірами вид реклами. Тому потрібно, щоб вона підходила під архітектуру будівлі і надавала їй унікальності. В якості освітлення використовуються люмінесцентні лампи або газорозрядні трубки (неон), а також світлодіодне освітлення.

 • Банерна реклама

  • Реклама на білбордах

   Білборд - це вид зовнішньої реклами, який зазвичай встановлюєтсья вздовж вулиць та доріг. Ми пропунуємо виготовлення такої реклами, що включає в себе дизайн, друк, поклейку та гарантійне обслуговування.

  • Реклама на мостах

   Така зовнішня реклама найкраще підійде для Вас, якщо ваші клієнти - переважно водії. Повний цикл розробки такої реклами включає дизайн, друк, встановлення та гарантію. Повний цикл розробки такої реклами включає дизайн, друк, встановлення та гарантію.

  • Банери та ікс-банери

   Банерна реклама використовується для зовнішньої і внутрішньої реклами. Банер можна встановлювати безпосредньо на стіну, паркан, або на спеціально виготовлену раму. Вартість такої реклами поріняно невисока, але банерна реклама має яскравий вигляд та дизайн, що не дозволяє залишатись непомітними. В приміщенні банер можна повісити як інформаційний стенд. Широко використовується на виставках.

  Банерна реклама
 • Вказівники та Стелли

  Вказівники, приклади розроблених вказівників

  Вказівники використовують для реклами та з інформаційною метою. Пропунуємо виготовлення вказівників на стійках (на землі), на фасади будівлі, паркани, стіни, стовпи, екстендери та ін. Такі вказівники можуть бути будь-яких розмірів та форми, що робить їх помітними та цікавими.

  Стелла - це велика окремо стояча рекламна конструкція. Виготовлення стелли обійдеться замовнику дорого за рахунок великої кількості матеріалів, але віддача цілком і повністю виправдає себе, швидко окуповуючи витрати. Для встановлення такої великої конструкції потрібен пакет дозвільних документів від міської адміністрації. Ми допоможемо Вам оформити всі необхідні документи.